Kommende arrangementer

Dato / tid: Arrangement Ansvarlige
søn 1.01.2017 - 31.07.2018
kl. 00:00
OPGAVELISTE HJEMMEBANE
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Klubsekretær
søn 1.10.2017
kl. 09:30 - 18:00
Liga: Opvarmning, Falkenberg
Falkhallen, Falkenberg
Erling
søn 8.10.2017
kl. 14:00 - 16:00
Liga: Hvidovre VK ude
Frihedens Idrætscenter, Hvidovre
---
ons 11.10.2017
kl. 19:00 - 21:00
Idrætsrådsmøde
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
---
søn 15.10.2017
kl. 11:00 - 15:00
Kidsstævne level 4 hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Sohaib
søn 15.10.2017
kl. 16:00 - 19:30
Liga: Middelfart VK hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Stævneleder: Betina Marcussen
man 16.10.2017 - 20.10.2017
kl. 00:00
Efterårsferie ---
søn 22.10.2017
kl. 17:00 - 19:00
Liga: Pokalkamp Ikast KFUM ude
Hyldgårdshallerne, Ikast
---
fre 3.11.2017
kl. 19:00 - 21:00
NEVZA: BBB Polonia London hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
---
lør 4.11.2017
kl. 16:00 - 18:00
NEVZA: BK Tromsø-BBB Polonia London
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
---
søn 5.11.2017
kl. 12:00 - 14:00
NEVZA: BK Tromsø hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
---
tors 9.11.2017
kl. 20:30 - 22:30
Liga: ASV Aarhus ude
Århus Gl. Stadionhal, Århus C
---
lør 18.11.2017 - 19.11.2017
kl. 07:00 - 17:00
Vestsjælland ungdomsstævne
Antvorskov Skole, Slagelse
klubsekretær
lør 18.11.2017
kl. 11:00 - 15:00
Beachvolley arrangørmøde
Odense Beachvolleyhal, Odense M
klubsekretær
søn 19.11.2017
kl. 16:00 - 19:30
Liga: Aalborg hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Stævneleder: Betina Marcussen
søn 3.12.2017
kl. 14:00 - 16:00
Liga: Vestsjælland ude
Korsørhallen, Korsør
---
ons 6.12.2017
kl. 19:00 - 21:00
Idrætsrådsmøde ---
søn 10.12.2017
kl. 16:00 - 19:30
Liga: Gentofte hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Stævneleder: Betina Marcussen
fre 22.12.2017 - 2.01.2018
kl. 00:00
Juleferie ---
søn 14.01.2018
kl. 16:00 - 19:30
Liga: Hvidovre hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Stævneleder: Betina Marcussen
ons 17.01.2018
kl. 18:30 - 20:30
Liga: Marienlyst Odense ude
Klostermarkshallen, Odense SV
---
lør 20.01.2018 - 21.01.2018
kl. 07:00 - 18:00
Pokalfestival 2018
Marienlystcentret, Odense C
Betina, tlf. 2215 2782
lør 27.01.2018
kl. 19:00 - 21:00
Liga: Middelfart ude
Lillebæltshallen, Middelfart
---
fre 2.02.2018 - 4.02.2018
kl. 16:30 - 21:00
Elitetræf ungdom
Ishøj Stationsvej 52 v.Burger King, Ishøj
klubsekretær
søn 4.02.2018
kl. 16:00 - 19:30
Liga: ASV Århus hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Stævneleder: Betina Marcussen
lør 10.02.2018
kl. 16:00 - 18:00
Liga: Aalborg ude
Aalborg Stadionhal, Aalborg
---
søn 18.02.2018
kl. 16:00 - 19:30
Liga: Vestsjælland hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Stævneleder: Betina Marcussen
man 19.02.2018 - 23.02.2018
kl. 00:00
Vinterferie ---
lør 24.02.2018
kl. 15:00 - 17:00
Liga: Gentofte ude
Kildeskovshallen, Gentofte
---
tirs 27.02.2018
kl. 19:00 - 21:00
Generalforsamling 2018
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
---
lør 17.03.2018 - 18.03.2018
kl. 10:30 - 15:00
Kids & Teentræf m.hjælper
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
se medlemsinfo > arbejdsplaner
lør 17.03.2018 - 18.03.2018
kl. 10:30 - 15:00
Kids & Teentræf u.hjælper
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
---
man 26.03.2018 - 2.04.2018
kl. 00:00
Påskeferie ---
fre 20.04.2018 - 22.04.2018
kl. 00:00
DM for U14 ---
fre 27.04.2018 - 1.05.2018
kl. 00:00
St.Bededagsferie ---
tirs 1.05.2018
kl. 00:00
1.maj dag
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
---
fre 4.05.2018 - 6.05.2018
kl. 00:00
DM for U18 ---
tors 10.05.2018 - 11.05.2018
kl. 00:00
Kr.Himmelfartsferie ---
man 21.05.2018
kl. 00:00
2.pinsedag ---
fre 25.05.2018 - 27.05.2018
kl. 00:00
DM for U16 ---
fre 1.06.2018 - 3.06.2018
kl. 17:00 - 21:00
Beach Tour Ishøj m.hjælper
Ishøj Strand, Ishøj
---
man 4.06.2018 - 5.06.2018
kl. 00:00
Grundlovsferie ---
tirs 5.06.2018
kl. 00:00
Grundlovsdag ---