Ungdoms Grandprix hjemme

Dato / tid:
lør.24.10 / kl.10:30-18:30
Hvem: Sted:

Info:

Vi skal alle spille i Ishøj IC hal 2.
Alle møder kl. 10.30 for at gøre klar med tre baner.

———-
DRENGE PROGRAM
Lør 12:00 [B]56 1 Grøndal EV.2 (HU16)-Ishøj (HU16) /VK Vestsjælland.2 (HU16)
Lør 13:00 [B]57 1 Hvidovre-Køge (HU18) /VK Vestsjælland.2 (HU16) /Ishøj (HU16)
Lør 14:00 [B]58 1 Hvidovre-Køge (HU18)-Ishøj (HU16) /Grøndal EV.2 (HU16)
Lør 15:00 [B]59 1 Grøndal EV.2 (HU16)-VK Vestsjælland.2 (HU16) /Hvidovre-Køge (HU18)
Lør 16:00 [B]60 1 VK Vestsjælland.2 (HU16)-Ishøj (HU16) /Grøndal EV.2 (HU16)
Lør 17:00 [B]61 1 Hvidovre-Køge (HU18)-Grøndal EV.2 (HU16) /Ishøj (HU16)

PIGEPROGRAM
PULJE D
Lør 12:00 [D]80 2 Rødovre St (DU18)-Lyngby-Gladsaxe.3 (DU16) /Amager VK (Pulje F)
Lør 12:00 [D]81 3 Ishøj Volley (DU16)-Amager VK (DU16) /Gentofte (Pulje F)
Lør 14:00 [D]82 2 Ishøj Volley (DU16)-Lyngby-Gladsaxe.3 (DU16) /CIS Sports Club (Pulje F)
Lør 14:00 [D]83 3 Rødovre St (DU18)-Amager VK (DU16) /CIS Sports Club (Pulje F)
Lør 16:00 [D]84 2 Amager VK (DU16)-Lyngby-Gladsaxe.3 (DU16) /CIS Sports Club (Pulje F)
Lør 16:00 [D]85 3 Ishøj Volley (DU16)-Rødovre St (DU18) /Gentofte (Pulje F)

PULJE F
Lør 13:00 [F]92 2 CIS Sports Club.3-CIS Sports Club.4 /Ishøj Volley (Pulje D)
Lør 13:00 [F]94 3 Amager VK.2 (DU14)-Gentofte.2 (DU14) /Rødovre St (Pulje D)
Lør 15:00 [F]94 2 Amager VK.2 (DU14)-CIS Sports Club.4 /Lyngby-Gladsaxe (Pulje D)
Lør 15:00 [F]95 3 CIS Sports Club.3-Gentofte.2 (DU14) /Amager VK (Pulje D)
Lør 17:00 [F]96 2 Gentofte.2 (DU14)-CIS Sports Club.4 /Ishøj Volley (Pulje D)
Lør 17:00 [F]97 3 Amager VK.2 (DU14)-CIS Sports Club.3 /Rødovre St (Pulje D)

Sidste tilmeldingsfrist: dato

Ansvarlige: ---

Evt.kontakttelefon: nummer

Tilmelding:

Hvis du tilmelder flere eller andre personer: Skriv i kommentar-feltet, hvem tilmeldingen gælder!

Tilmeldinger er lukket til dette arrangement

Se hvem der mere kommer til arrangementet:

kort utilgængelig

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *